W dniu 12 grudnia w kinie HELIOS W Bielsku-Białej odbyła się 3 edycja GWIAZDKI DZIECIĘCYCH MARZEŃ.

W tym roku przygotowano prezenty dla 180-u dzieci z placówek z Bielska-Białej, Kęt, Oświęcimia, Pszczyny, Żywca i Cieszyna oraz rodzin zastępczych i wielodzietnych z Bielska-Białej i Pszczyny.

Dzięki zaangażowaniu Fundacji a przede wszystkim pracowników spółek GKK, którzy włączają się do akcji  – do dzieci trafiły wspaniałe prezenty!

Atmosfera była wyjątkowa. Popołudnie rozpoczęło się od rozdania kalendarzy 12-tu dzieciom, których prace zdobią kalendarz fundacyjny. To było dla nich wspaniałe  wyróżnienie, kiedy zobaczyli swoje rysunki w wydrukowanym kalendarzu. Później Święty Mikołaj rozpoczął oficjalne rozdawanie prezentów. Uśmiechom dzieci i młodzieży nie było końca. Radość i duma biła z ich twarzy, kiedy po rozpakowaniu prezentów okazało się, że marzenie się spełniło! Po zakończeniu rozdawania prezentów był czas na podziękowania. Dzieci przygotowały świąteczne stroiki, kartki z podziękowaniami. Popołudnie zakończyła projekcja filmu W.Disneya KRAINA LODU. WSZYSTKIM osobom zaangażowanym w akcję Fundacja składa serdeczne podziękowania. Mamy nadzieję, że za rok sprawimy radość jeszcze większej ilości dzieci!!!!

Źródło filmu: TVK HD