W dniu 3 sierpnia na boisku ORLIK w Kętach odbył się II Turniej Piłki Nożnej Dzieci Podbeskidzia o Puchar Prezesa Zarządu Grupy Kęty S.A. W Turnieju przygotowanym przez Fundację Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia wystartowało 8 drużyn (placówki opiekuńczo