Rok
Informujemy, iż w 2015 roku uzbieraliśmy dotychczas  674 kilogramy. Program „Nakrętka na wózek” to wspólna inicjatywa Funadcji i Grupy Kapitałowej. Wszystkie Spółki Grupy Kęty oraz domy dziecka, z którymi współpracuje Fundacja zbierają plastikowe nakrętki z napojów, kawy, opakowań
W sobotę 27 czerwca na terenie TS Rekord w Bielsku-Białej rozegrany został III Turniej Piłki Nożnej Dzieci Podbeskidzia. Jak co roku nazwy drużyn powstały od kolorów koszulek, i tak do rywalizacji stanęli: Biali, Żółci, Zieloni, Bordowi, Czerwoni, Granatowi, Fioletowi i Niebiescy, którzy to po
W miesiącu czerwcu Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia poprzez współpracę z placówkami opiekuńczo -wychowawczymi  wsparła finansowo (łącznie 3 tys złotych)  organizację pikniku dla rodzin zastępczych w Pszczynie i Żywcu. Takie pikniki to zabawa, integracja ale również wymiana
W sobotę 27 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie voucherów na wyjazd do Pragi. Program „Poznaj GRUPĘ”  ma charakter motywacyjno-edukacyjny.  Jako fundacja korporacyjna mamy możliwości korzystania z zasobów i potencjału Grupy Kęty – naszego założyciela i fundatora. Tak też zrodził się pomysł na pokazywanie
W związku z rozwojem  Fundacji i chęcią dzielenia się tym co się u nas dzieje założyliśmy oficjalny profil na na jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych.  Będziemy w ten sposób  informować o naszych działaniach, projektach i programach trafiając do coraz szerszego grona odbiorców. W związku z tym zachęcamy
W dniu 27 czerwca na terenie BTS REKORD  rozegrany zostanie III Turniej Piłki Nożnej Dzieci Podbeskidzia. To  rywalizacja sportowa dla podopiecznych Fundacji.  W Turnieju wystartuje 8 drużyn. Wszyscy rywalizują o puchary, medale i cenne nagrody. Zwycięska placówka otrzyma czek na 2 tys złotych.