Rok
W dniu 3 sierpnia podczas Otwartego Dnia Fundacyjnego w Kętach miało miejsce oficjalne wręczenie aparatu fotograficznego dla jednej z podopiecznych Fundacji- Asi Bacańskiej. Asia jest wychowanką placówki opiekuńczo wychowawczej w Bielsku-Białej. Brała udział w warsztatach S jak
W dniu 3 sierpnia na boisku ORLIK w Kętach odbył się II Turniej Piłki Nożnej Dzieci Podbeskidzia o Puchar Prezesa Zarządu Grupy Kęty S.A. W Turnieju przygotowanym przez  Fundację Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia  wystartowało 8 drużyn (placówki opiekuńczo
Już po raz drugi w Kętach podczas DNI KĘT (1-3 sierpnia) w ostatni, niedzielny dzień Fundacja przy wsparciu Grupy Kęty organizuje gry, zabawy i inne atrakcje dla dzieci. Jednym z elementów będzie II Turniej Piłki Nożnej Dzieci
Telewizja TVK HD działająca na terenie powiatu oświęcimskiego, w ramach współpracy z Fundacją „Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia”, wyprodukowała kolejny program z cyklu „Osobliwości”. Tym razem materiał filmowy opowiada o działalności naszej fundacji, jej założeniach i celach. Mamy
W dniu 13 czerwca na hali w zakładzie w Kętach odbyło się pierwsze ważenie uzbieranych do tej pory nakrętek. Dzięki zaangażowaniu wszystkich spółek i pracowników udało się uzbierać aż 144 kilogramy! Worki z nakrętkami trafią do skupu-