Rok
Telewizja TVK HD działająca na terenie powiatu oświęcimskiego, w ramach współpracy z Fundacją „Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia”, wyprodukowała kolejny program z cyklu „Osobliwości”. Tym razem materiał filmowy opowiada o działalności naszej fundacji, jej założeniach i celach. Mamy
W dniu 13 czerwca na hali w zakładzie w Kętach odbyło się pierwsze ważenie uzbieranych do tej pory nakrętek. Dzięki zaangażowaniu wszystkich spółek i pracowników udało się uzbierać aż 144 kilogramy! Worki z nakrętkami trafią do skupu-
Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia przekazała darowiznę w wysokości 2100 zł do placówki w Kętach dofinansowując w ten sposób wyjazd 7 dzieci na wakacje. Dofinansowanie pozwoli na tygodniowy wyjazd dla 7-ga wychowanków Domu Dziecka w Kętach na
Końca dobiegły tegoroczne warsztaty S jak Sztuka, w trakcie których dzieci i młodzież z placówek z Bielska-Białej, Oświęcimia, Żywca i Kęt uczyła się pracy z kamerą telewizyjną i aparatem fotograficznym. W załączeniu relacje z warsztatów oraz efekt
Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia wsparła wyjazd dla mamy i czwórki dzieci z Kęt w ramach zielonego przedszkola organizowanego w maju 2014. Dzięki pomocy Fundacji rodzina spędziła niezapomniane chwile nad morzem. Bardzo dziękuję za wielką pomoc  w