Rok
Fundacja nagrodziła najlepszych uczestników warsztatów narciarskich organizowanych na Białym Krzyżu. W ostatnim dniu warsztatów zorganizowane zostały zawody dla wszystkich uczestników – slalom na czas. Dzieci uzyskały bardzo dobre wyniki czasowe.  Pięciu najlepszych  zawodników (kategoria: 3 najlepsze czasy, najlepsza dziewczyna, oraz najlepszy
Informujemy, iż Fundacja we współpracy z firmą FORMAT  zakupiła  oprogramowanie PIT 2014, które pomoże w rozliczeniu PIT-ów za 2014 rok. W obu wersjach programu: on-line  oraz do pobrania jest wpisany KRS naszej Fundacji, tak aby można było rozliczyć 1%. Zachęcamy
Dzieci i młodzież z palcówki w Bielsku- Białej pod okiem wychowawcy p. Beaty Chrobak przygotowały oprawę plastyczną zorganizowanego przez Fundację Balu Charytatywnego. Podopieczni Fundacji własnoręcznie wykonali piękne kotyliony oraz biżuterię z koralików dla pań goszczących na balu. Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia zakupiła wszystkie niezbędne
Ewa- to jedna z podopiecznych Fundacji, której od początku pomagamy. Dzięki własnej pracy i wsparciu Fundacji Ewa zdała maturę, ukończyła szkołę pomaturalną, zdała prawo jazdy. Od prawie dwóch lat pracuje w jednej ze spółek Grupy Kapitałowej – Aluprof S.A. Ewa radzi sobie
Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia  wraz z GRUPĄ KĘTY były partnerami 4 Pucharu Reksia- zawodów narciarskich dla dzieci  organizowanych na stoku Dębowiec w Bielsku-Białej. Wychowanie przez sport to idea, którą od lat kieruje się Grupa Kapitałowa Grupy Kety S.A. Zarząd Grupy Kęty ufundował startowe
W dniu 22 lutego w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się charytatywny maraton zumby, którego celem jest zbieranie środków na leczenie 7-letniego chłopca. Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia wspiera akcję – przekazaliśmy darowiznę 500 zł dla mamy Gabrysia na zakup
Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia kierując się misją wyrównywania szans swoich podopiecznych organizuje w miesiącach styczeń-luty 2015 cykl nauki jazdy na nartach dla podopiecznych z placówek z Bielska-Białej, Żywca, Pszczyny, Kęt i Oświęcimia. Dzieci przez 4 kolejne soboty pod okiem trenerów będą ćwiczyły na stoku
Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia jest Organizacją Pożytku Publicznego – zachęcamy do wsparcia nas 1% -em swojego podatku. Działalność naszej organizacji skupia się głównie na niesieniu pomocy wychowankom placówek opiekuńczo – wychowawczych, domów dziecka w zdobywaniu wykształcenia, wiedzy, kwalifikacji, które